RT0603CRD0716R2L
MFR.Part #
RT0603CRD0716R2L
JLCPCB Part #
C4123405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS