FMP100FTE52-4K87
MFR.Part #
FMP100FTE52-4K87
JLCPCB Part #
C3418563
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS