FMP100FTE52-2R74
MFR.Part #
FMP100FTE52-2R74
JLCPCB Part #
C1387906
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS