FMP100FTE52-2K74
MFR.Part #
FMP100FTE52-2K74
JLCPCB Part #
C3379125
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS