FMP200FBF52-16K2
MFR.Part #
FMP200FBF52-16K2
JLCPCB Part #
C1381782
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS