FMP100FRF52-84K5
MFR.Part #
FMP100FRF52-84K5
JLCPCB Part #
C1755496
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS