AF0402FR-0749K9L
MFR.Part #
AF0402FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C705030
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS