RT0402BRB07280RL
MFR.Part #
RT0402BRB07280RL
JLCPCB Part #
C6288208
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS