FMP100FRF52-1K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FRF52-1K4
JLCPCB Part #
C3512741
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS