RT1210FRD0743K2L
MFR.Part #
RT1210FRD0743K2L
JLCPCB Part #
C4290227
Description
-55℃~+125℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS