FMP100FRE52-845R
MFR.Part #
FMP100FRE52-845R
JLCPCB Part #
C1755435
Description
-55℃~+155℃ 1W 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS