AT0805DRD07154RL
MFR.Part #
AT0805DRD07154RL
JLCPCB Part #
C2138817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 154Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS