RE0603DRE0711KL
MFR.Part #
RE0603DRE0711KL
JLCPCB Part #
C859182
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS