FMP100FRE52-1K47
MFR.Part #
FMP100FRE52-1K47
JLCPCB Part #
C1761339
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS