RT0402BRA0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRA0710KL
JLCPCB Part #
C6460444
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS