MF0207FRE52-27K4
MFR.Part #
MF0207FRE52-27K4
JLCPCB Part #
C1745301
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS