FMP100FRE52-12R7
MFR.Part #
FMP100FRE52-12R7
JLCPCB Part #
C1755101
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS