AT0805DRD071K47L
MFR.Part #
AT0805DRD071K47L
JLCPCB Part #
C2137684
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS