MFR50SDBE52-64R9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SDBE52-64R9
JLCPCB Part #
C1374220
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS