FMP100FBE52-5K23
MFR.Part #
FMP100FBE52-5K23
JLCPCB Part #
C3368798
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS