FMP100FBE52-39K
MFR.Part #
FMP100FBE52-39K
JLCPCB Part #
C1379196
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS