AC0805DRE0724K9L
MFR.Part #
AC0805DRE0724K9L
JLCPCB Part #
C20142589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS