FMP100FBE52-2R1
MFR.Part #
FMP100FBE52-2R1
JLCPCB Part #
C1386308
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS