RT0603DRE13619RL
MFR.Part #
RT0603DRE13619RL
JLCPCB Part #
C6207751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS