AT0402DRD0759RL
MFR.Part #
AT0402DRD0759RL
JLCPCB Part #
C851452
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS