FMP100FBE52-249K
MFR.Part #
FMP100FBE52-249K
JLCPCB Part #
C1379655
Description
-55℃~+155℃ 1W 249kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS