RC0805FR-0712RL
MFR.Part #
RC0805FR-0712RL
JLCPCB Part #
C137594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS