FMP100FBE52-165R
MFR.Part #
FMP100FBE52-165R
JLCPCB Part #
C1380223
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS