AA2010FK-07470KL
MFR.Part #
AA2010FK-07470KL
JLCPCB Part #
C4040201
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS