MFP50SBRD52-2K43
MFR.Part #
MFP50SBRD52-2K43
JLCPCB Part #
C3562879
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS