FMF-50FTE52-43R
MFR.Part #
FMF-50FTE52-43R
JLCPCB Part #
C1376505
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS