FMF-25FTF52-16R
MFR.Part #
FMF-25FTF52-16R
JLCPCB Part #
C1374902
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS