FMF-50FTE52-22K
MFR.Part #
FMF-50FTE52-22K
JLCPCB Part #
C7277804
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS