FMF-50FTE52-1K2
MFR.Part #
FMF-50FTE52-1K2
JLCPCB Part #
C1376834
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS