MFP1WSBBE52-29K4
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-29K4
JLCPCB Part #
C1400303
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS