FMF50SFTF52-120K
MFR.Part #
FMF50SFTF52-120K
JLCPCB Part #
C3457846
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS