MFR50SDRD52-99K
MFR.Part #
MFR50SDRD52-99K
JLCPCB Part #
C1752588
Description
-55℃~+155℃ 500mW 99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS