FMF50SFTE52-270R
MFR.Part #
FMF50SFTE52-270R
JLCPCB Part #
C1376307
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS