AT0805DRD07113RL
MFR.Part #
AT0805DRD07113RL
JLCPCB Part #
C2137480
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS