RC0201DR-07866KL
MFR.Part #
RC0201DR-07866KL
JLCPCB Part #
C4340653
Description
-55℃~+125℃ 50mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS