FMF50SFRF52-1M5
MFR.Part #
FMF50SFRF52-1M5
JLCPCB Part #
C3468842
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS