RT0805BRD0744K2L
MFR.Part #
RT0805BRD0744K2L
JLCPCB Part #
C865498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS