FMF200FTF73-6K2
MFR.Part #
FMF200FTF73-6K2
JLCPCB Part #
C3417789
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS