AC2512FK-7W2K4L
MFR.Part #
AC2512FK-7W2K4L
JLCPCB Part #
C6114595
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS