FMF200FTF73-39R
MFR.Part #
FMF200FTF73-39R
JLCPCB Part #
C1387637
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS