AT1206CRD0759RL
MFR.Part #
AT1206CRD0759RL
JLCPCB Part #
C857972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS