FMF200FRF73-620R
MFR.Part #
FMF200FRF73-620R
JLCPCB Part #
C1772699
Description
-55℃~+155℃ 2W 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS