RT0805WRC07182KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC07182KL
JLCPCB Part #
C4351169
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS