FMF200FRF73-27R
MFR.Part #
FMF200FRF73-27R
JLCPCB Part #
C1762534
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS