FMF200FRE73-3K6
MFR.Part #
FMF200FRE73-3K6
JLCPCB Part #
C1765814
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS